Együtt a Mária Maratonon

Mária Maraton hittanosoknak

Ha szeretnéd hittan vagy ministráns csoportodat igazi csapattá kovácsolni, ha szeretnél pár napot eltölteni úgy, hogy a gyerekekkel közösen gondolkodtok a napi “lelki köveken” miközben az ország legszebb tájain kerekeztek, ha szeretnél részese lenni az ultramaratonisták teljesítményének, jelentkezz csoportoddal a Mária Maraton szakasz kerékpáros zarándoklatokra!

Csatlakozási szakaszok, időpontok:

1. indulás: 2017. június 22. (csütörtök) Zirc, érkezés: 2017. június 25. (vasárnap) Budapest

2. indulás: 2017. június 30. (péntek) Eger, érkezés: 2017. július 2. (vasárnap) Abaújszántó

Részletes információ a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen kérhető.

 

Mária Maraton családosoknak

Ha szeretnéd családoddal közösen átélni egy új sportműfaj, a sportzarándoklat adta élményt, ha gyermekeiddel, szüleiddel, rokonaiddal szeretnél pár napot eltölteni úgy, hogy közösen gondolkodtok a napi “lelki köveken”, miközben az ország legszebb tájain kerekeztek, akkor jelentkezzetek a Mária Maraton szakasz kerékpáros zarándoklatokra!

Csatlakozási szakaszok, időpontok:

1. indulás: 2017. június 22. (csütörtök) Zirc, érkezés: 2017. június 25. (vasárnap) Budapest

2. indulás: 2017. június 30. (péntek) Eger,
érkezés: 2017. július 2. (vasárnap) Abaújszántó (!!!)

Részletes információ a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen kérhető.

 

Imádságos szeretettel, 

Szabó Tamás 

a Mária Rádió elnöke

Ugrás a lap tetejére!