Mária Rádió

Balogh Zoltán miniszterrel a sugárzási jogok bővítéséért tárgyal a Mária Rádió vezetése

November 24-én a Mária Rádió sugárzási jogai, a jelenleginél jóval nagyobb hallgathatóság érdekében tárgyal Balogh Zoltán miniszter úrral a Mária Rádió vezetése.

Előzetesen Szabó Tamás, a Mária Rádió elnöke, erről a következőt mondta:

Én állandó, napi nyomás alatt vagyok, hol erről, hol arról a településről keresnek, hogy náluk is szóljon a Mária Rádió.  Igaza van mindenkinek, aki ezt akarja, mert a Mária Rádió tényleg valami egészen különös ajándék: nincs benne érdekütközet, nincsenek politikai csörték, nincs reklám és szava igaz, mert Isten Igéjét terjeszti. Tényleg nagyon szeretik az emberek. De ahhoz, hogy mindenütt szóljon, ahhoz a politikai szféra akarata, döntése kell, hiszen az állam  diszponál a sugárzási jogok felett. Ezért fűzök megalapozott reményt, hogy az Emberi Erőforrások miniszterével, aki egyébként református lelkészként szolgált, sikerül közös akarattal az elkövetkező években nagy előrelépést tenni.”

Ugrás a lap tetejére!