Hittanos focitorna

Kedves Hittanosok!
Július 6-án szeretnénk rendezni egy foci tornát Abaújszántón a hittanra járó gyerekek között, melyre szeretettel várjuk a jelentkezőket két korcsoportban: alsó tagozatos és felső tagozatos hittanosok.
5+1-es csapatokban gondolkozzatok, plusz a cserék. Még tart az iskola, talán könnyebb a gyerekeket összeszedni. Június 17-ig kell jelezni a csapatok, játékosok és kísérők számát, mert egy kis ennivalóval is készülnénk. A hamarosan kezdődő labdarúgó Európa bajnokság adhat a gyerekeknek egy kis motivációt.
Csatolok egy plakátot, amit ki lehet tenni. Illetve egy leírást, amiből a gyerekeknek fel kellene készülni, mert egy feladatot is meg kell majd oldaniuk ez alapján a mérkőzések előtt.
Részletes program a jelentkezések feldolgozása után június 20-án.
A Torna lebonyolításához nyújtott segítséget szívesen fogadjuk. Történjen az szóval, cselekedettel vagy bármilyen kis adománnyal. Az elérhetőségek megtalálhatók a plakáton.
Ugrás a lap tetejére!